Prekážka na chodníku z Legionárskej na Bernolákovu

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Uzavretý

Zaslal: Zuzana Behrikova, 06. marca 2018

Medzi Legionárskou a Bernolákovou ulicou vedie cesta a v súčasnosti zablatený chodník popri budove internátu. Zrejme aby tam neparkovali autá, tak tam osadili plot, ktorý však blokuje cestu aj pre chodcov a najmä pre kočíky a bicykle. Bolo by možné chodník upraviť a najmä vyriešiť to tak, aby aspoň tieto skupiny mohli chodníkom prechádzať?

11. marec 2018

Jimmo

vydržať stavba skončí a snáď to bude chodník, dnes sa to určite chodníku ani nepribližuje
21. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zodpovedná osoba je vlastník pozemku (STU), ktorý sa rozhodol obnoviť poničenú ochranu trávnika. Aj podľa stavu pred začatím stavby je zrejmé, že tu chodník nikdy nebol. Boli len vyšliapané cestičky, ktoré neskôr poprepájali autá jazdiace cez trávnik.

Radoslav Števčík, starosta Bratislava - Staré Mesto

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.