Zhorený kôš Jungmannova

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Zaslal: Martin U, 06. marca 2018

Na zastávke električiek Jungmannova smerom do mesta zhorelo plastové vnútro koša na odpadky. Roztečený plast ostal v čiernej kôpke pod košom. Potrebné vymeniť.

06. marec 2018

cestár

Martin U, vôbec by som to nevymenil, lebo toto nie je chyba samosrávy, ani dopravného podniku, ale Vás občanov, nechal by som to tam, ako odstrašujúci príklad pre všetkých, nemýlte si samosprávu s tajtrklítmi. Už sa konečne Vy politickí diletanti chivajte zodpovedne, lebo tento bordel platíme my všetci!
07. marec 2018

Michal Haman

cestár poprosím Vás o koltivovanejšiu diskusiu, v opačnom prípade budú vaše komentáre zmazané.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
07. marec 2018

Martin U

Konečne ho niekto upozornil. Ďakujem
07. marec 2018

Martin U

Poprosím urýchlene riešiť, ľudia ako teľce doň stále hádžu smeti a tie sú už po celom nástupišti. Aspoň dočasne ten kôš zákryte či odmontujte.
10. marec 2018

Martin U

Kôš dostal nové, tentoraz plechové vnútro. Ešte by bolo treba nejak oškrabať ten zhorený plast
17. marec 2018

Martin U

Môžeme označiť za vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania