Výtlky na ul. Na Riviére

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení

Zaslal: Matej, 06. marca 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Zhorsujuca sa cesta na ulici Na Riviére

08. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Výtlky opravíme po zimnom období.

S pozdravom

Bc. Michal Klaučo
oddelenie dopravy a životného prostredia

Miestny úrad mestskej časti
Bratislava-Karlova Ves
Nám. Sv. Františka 8
842 62 Bratislava
www.karlovaves.sk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.