Nesvietiaca lampa

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

V riešení

Zaslal: Andrea Kalmarova, 07. marca 2018

Už dva týždne hlásim nefunkčné osvetlenie na stránke Siemens - ich formulár. Lampa nesvieti na Chlumekého ulici popri školskom parku ZŠ Borodáčová
č. stožiara H064/014

07. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený podnet sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens s.r.o.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.