Znečistenie verejneho priestranstva

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Peter Fedor, 07. marca 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dlhotrvajúce znečistenie zelene a chodníkov okolo MHD zastávky Lúky II. Najmä množstvo ohorkov od cigariet. Prosím o kontaktovanie poverenych vlastníkov /správcov / nájomcov pozemkov, aby znečistenie bezodkladne odstránili. Takisto by možno bolo vhodné nasadiť na príslušnom mieste tabuľu, resp. oznam, ktorý by upozorňoval znecistovatelov (najmä teda fajčiarov) na nezákonnosť ich konania a hrozbu sankcii podľa príslušných právnych predpisov. Ďakujem vopred za odpoveď a ochotu.

08. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava
09. marec 2018

Peter

Tento špakovy mor je po celom meste hnus... naco mame MP?asi naokrasu, jeden spak 30 eur by ich to preslo hadzat po zemi...
09. marec 2018

František

Dobrý deň

Odkaz pre fajčiarov , stačí ohorky vhodiť do kanálového zberača, alebo na okraj komunikácie, ktorá sa zametá mechanizmami.
09. marec 2018

Jerome

Nie, nie,nie, prečo by mali hadzať na okraj komunikacie alebo do kanála?? Ako je vôbec možné,že si dovolia fajčiari hádzať ohorky, krabicky na zem??? nonsense, nech si to odnesu domov!! RE: Peter - súhlas! cele mesto je skutočne zamorené ohorkami!!
04. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Vyčistenie pozemku na Budatínskej ulici č. 9-13 zabezpečí Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania