Zabudnutá kovová tyč

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený

Zaslal: Rendezak, 07. marca 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

prosim odstranit tuto zabudnutu tyc pod krikom na pravej strane kollarka pri prechode k delii potravinam nema ziadnu funkciu len tam zavadza

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.