Podnet na doplnenie vodorovného dopravného značenia

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Obyvateľ Dúbravky, 07. marca 2018

Dobrý deň, podávam podnet na doplnenie vodorovného značenia (prípadne aj zvyslého) v križovatke na odbočenie k Tescu Lamač zo smeru z Lamača aby bolo možné otočenie do protismeru a napojenie na D2 Brno. V posledných rokoch bolo takéto riešenie inštalované na mnohých križovatkách v Bratislave. (Dúbravka, Patrónka...). Pomohlo by to omedziť zbytočný tranzit cez lamač alebo Dúbravku pre Dúbravčanov a iných lebo Dúbravka je kompletne odrezaná od D2 Brno napriek tomu že ide okolo lebo sa to pokazilo v minulosti. Toto by čiastočne pomohlo a nehrozí tam ani kolízia vozidiel s iným smerom lebo po otočení nasleduje po 100m semafor kde je vždy červená pri zelenej na odbáčanie k Tescu.

Ďakujem

08. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava
15. september 2018

Pozorovatel

S navrhom mozno iba suhlasit, rychlo, lacno a bez komplikacii do 1 mesiaca realizovatelne.
Pol roka ubehlo ako voda a nic ...

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.