Jazdenie po areáli školy a ohrozovanie detí - Kalinčiakova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Andrej 11. marca 2018

Je naozaj smutne, ze vodici nedodrzuju zakaz odbocenia na cestu skoly , kde si kratia cestu na bajkalsku alebo parkuju v areali skoly a vlastni rodicia deti tam jazdia hore dole a parkuju napriek zakazu...Riaditelstvo nic? Rodicia nic? Ako to tam vyzera? Takymto prikladom ideme detom ,ze sa nedodrzuju pravidla? To tam treba volat policiu? Prosim zasiahnite. Podla znacky iba vozidla stavby mozu jazdit po tejto ceste...

13. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
04. jún 2018

Andrej

Prosim, ake opatrenia sa prijali, resp. aka je sucasna situacia. Videl som minule ,ked som tade prechadzal ,ze stale vidno v arelai skoly auta co tam nemaju co robit. Napr. trener karate sa povazuje za zamestnanca skoly a ma tu povolenie parkovat? A co rodicia deti?
18. september 2018

Andrej

veselo sa parkuje a skracuje cestu...nerespektuje sa zakaz.namiesto pekne upraveneho prostredia sa tu parkuje a nici zelen ohrozuju a sustavne obmedzuju chodci...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania