Vrak na ulici Čiližská 36

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

Zaslal: Ľuboš Matejčík, 07. marca 2018

Vozidlo s EČV č: PK 483 CG je odstavené na ulici už viac ako 2 roky. Vozidlo je nepojazdné a začína sa rozpadávať.

09. marec 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
09. marec 2018

Edita Višvaderova

Auto tu je už nahlasene
10. marec 2018

Edita Višvaderova

Pan anonym pardon ale už aj mne začina liest na nervy ked pri každom podnete objavim este jeden tip myslim že by to malo byt na 2 až 3 podnetoch a nie stale ps pardon za gramaticke chyby
20. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
26. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, auto bolo odstránené. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Edita VišvÁderovÁ, tie tipy posielam nie Vám, ale prispievateľom, čo daný podnet pridali a o tejto možnosti nevedia. A keď Vám to lezie na nervy, tak to prehliadajte ;-)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.