Množstvo špakov a iného odpadu na Tobruckého

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Zaslal: zita, 07. marca 2018

Po odstraneni prevadzky na Tobruckej ulici sa v tomto priestore nachadza mnozstvo spakov, odpadkov, sklenena flasa. Prosim kompetentne osoby o dokladne vycistenie priestoru. Dakujem.

14. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Správca nehnuteľnosti bol vyzvaný na vyčistenie daného chodníka.

Vladimír Skokňa
referát verejného poriadku
oddelenie životného prostredia, správnych konaní a verejného poriadku
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
tel.: +421 2 59 246 265
mobil: +421 903 429 090
E-mail: vladimir.skokna@staremesto.sk
www.staremesto.sk
23. marec 2018

zita

Stav ku 23.3. Nezmeneny.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.