Podnet na odstránenie starých stĺpov z bývalého obratiska

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení

Zaslal: Obyvateľ Dúbravky, 08. marca 2018

Dobrý deň, chcel by som aby boli odstránené tieto nevyužívané staré stĺpy trakčného vedenia pre električky z bývalého obratiska električiek na Hanulovej. Viem, že to neni úplne lacná zaležitosť a pravdepodobne to patrí pod správu magistrátu ale mohli by to po odpílení dať do zberu železa a dačo získať späť. Trochu by sa pomohlo vizuálnemu smogu v Dúbravke, kde máme po skvelej rekonštrukcií električkovej trate 2x viac stĺpov ako predtým.

Ďakujeme

16. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava.
23. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet!
Hlavné mesto - Magistrát v spolupráci s DPB, a.s. ide modernizovať električkovú trať od Dúbravky až po tunel a v rámci tejto stavby je zabezpečená aj demontáž existujúcich nevyhovujúcich stožiarov. Cheli by sme Vás požiadať o strpenie pokiaľ sa stavba začne realizovať.
Ďakujem za porozumenie!


odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania