Výkalmi znečistené námestie


V riešení
meno
Mária 09. marca 2018

Pod oknami bytov na Humenskom námestí 6 a 7 je neuveriteľne veľa psích výkalov. Niekto to už nevydržal a označil to ružovými vlajočkami (viď foto). Oproti týmto vchodom cez chodník priamo na tráve na námestí je to ešte horšie, v šírke asi tridsať metrov pozdĺž chodníka som narátala asi 25 veľkých kôp psích exkrementov. Vždy to bolo zlé,ale teraz je to naozaj neúnosné. Prosím o urýchlené konanie v tomto prípade.

09. marec 2018

Ján

Ja to vravim uz davno. Treba v meste zaevidovat vzorku DNA kazdeho psa a potom podla nej vypatrat majitela, ktory neupratuje. A naparit mu pokutu.
09. marec 2018

zita

Mozno by pomohli aj kamery, a tak nasledne sankcionovat neporiadnych psickarov. Mozno by pomohlo, aby tam inspektori poriadku par krat isli na kontrolu a prichyteneho neporiadnika pokutovat. Cele mesto je osr.te, udrzba ulic a verejneho priestoru tiez zlyhava dlhodobo. Je to preukazatelne. Inac by bolo mesto krasne cistulinke. A novy pojazdny odstranovac psich exkrementov stoji zrejme v garazi...zbytocne vyhodenych 10 tisic eur!
16. marec 2018

Adam

Za každé nájdené hovienko pokuta 500 eur !
29. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Mestská časť Bratislava-Petržalka požiadala mestskú políciu hlavného mesta, ako poriadkový orgán, o zvýšený dohľad nad priestorom Humenského námestia so zameraním sa na dodržiavanie predpisov spojených s vodením psov.

mestská časť BA-Petržalka
18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA V popri plnení ďalších služobných úloh zamerajú svoju činnosť aj na riešenie priestupkov na úseku verejného poriadku v Bratislave na Humenskom Mýte, kde sa na verejne dostupných miestach zdržiavajú osoby, ktoré vodia svoje psy na venčenie a ktoré následne znečisťujú okolie.
Ďakujeme za podnet.

ml. kom. Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania