Vyrúbaný strom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení

Vie niekto vysvetliť prečo bol vyrúbaný zdravý a urastený strom na I. Bukovčana? Bude nahradený?

12. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po preverení všetkých nám známych možností musíme, žiaľ, konštatovať, že tunajšiemu úradu nie je známy realizátor ani dôvod výrubu stromu na ul. I. Bukovčana.
S pozdravom

Ing. Tatiana Ledényiová
referent výstavby a ŽP
MÚ DNV
12. marec 2018

Vlado

To myslíte vážne? Akože každý si môže vyrezávať stromy ako sa mu zachce? Tak snáď nejaké riešenie máte.
09. apríl 2018

Alexander

Budeme si v DNV este do konca volebneho obdobia zvyknut fotografovat ludi, ktori akymkolvek sposobom ublizuju stromom, alebo sa okolo nich obsmietaju za ucelom ich poskodenia zdravotneho stavu, aby mohli byt neskor vyrubane...alebo na drzovku rovno....aj policia sa da volat za tymto ucelom.....samosprava nie je v tom taka nevinna.....
10. máj 2018

Alexander

Dosadenie zelene

Chcel by som tymto poziadat o dasadenie stromov na konci ulice Ivana Bukovcana pri novostavbe najblizsie k zeleznici, kde doslo k zahadnemu vyrubaniu stromu...Mohli by sa tu prosim zasadit aspon dalsie 3 stromy, velmi by to pomohlo sprijemnit prostredie, ale aj ozdravit a osviezit vzduch, tien na chodnik by bol tiez viac ako vitany. DAkujem velmi.
10. máj 2018

Vlado

Pripájam sa k Alexandrovmu podnetu. Nezaškodilo by ani tú polmetrovú trávu pokosiť. Skutočne by ma zaujímalo či sa niekedy ľudia z odboru ŽP aj prejdú po DNV? A majú vôbec vzťah k ŽP?
14. máj 2018

Eva

Chybajuca zelen

Prosim o dosadenie stromov namiesto vyrubaneho stromu, idealne viacerych, tak aby tienili aj na chodniky. Strom je prirodzena klimatizacia, odstranovac prachu a esteticka izolacia. Vyrubany by sa mal nahradit novymi, v tejto dobe treba DNV ochladit. Dakujem. Ide o chodnik za novostavbou na Bukovcana pri zeleznici...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania