Odstavený Fiat pod terasou

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Martin U 12. marca 2018

Modrý Fiat Punto na parkovisku pod terasou na Nám Hraničiarov. Má prepadnutú TK aj EK už od roku 2014. Dlho sa z miesta nepohol a blokuje cenné parkovacie miesto. Prosím o odstránenie tohto vozidla.

20. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlom sa zaoberáme už dlhšiu dobu. Po opakovaných neúspešných pokusoch doručiť vlastníkovi výzvu na odstránenie vozidla do vlastných rúk, ju 15. 03. 2018 mestská časť Bratislava-Petržalka umiestnila priamo na vozidlo. Ak si vlastník vozidlo v udelenej lehote neodstráni alebo nespojazdní, odstráni vozidlo mestská časť.

mestská časť BA-Petržalka
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
21. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo odstránené v určenej lehote.

mestská časť BA-Petržalka
22. máj 2018

Martin U

Potvrdzujem. Fiat už bol odstránený. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania