Osvetlenie Račianska

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Simona 12. marca 2018

Prajem pekny den,
dovolim si upozornit na neosvetlenu cast Racianskej ulice v okoli rezidencie Pri Myte.
Tento problem pretrvava dlhsie obdobie. Povazujem za velky problem najma neosvetleny prechod pre chodcov. Clovek sa moze nazdavat, ze sa nenachadza v sirsom centre hlavneho mesta, ale na periferii odlahlej dediny.
Tato situacia je nie len neprijemna, ale hlavne nebezpecna.
Dakujem za spatnu vazbu a najma skore riesenie.
Bursova Simona

13. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený problém sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens s.r.o.
08. jún 2019

Martin Uváček

Osvetlenie tam už normálne svieti.
04. január 2020

Zuzana

Opätovne toto osvetlenie nefunguje. Je to nebezpečné pre chodcov aj pre vodičov. Trvá to už od decembra a asi čakáte, kým sa niečo vážne nestane. To Vám treba každý rok hlásiť? Ďakujem za odpoveď

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania