Upchatý kanál Ovručská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Martin U 16. marca 2018

Na parkovisku na Ovručskej ulici je takto upchatý a roky nečistený kanál. Potrebné prečistiť.

23. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
02. jún 2018

Martin U

od marca nič neriešené, kanál stále upchatý
19. október 2018

Martin U

Stále žiadna zmena. Starosta Nového Mesta má u mňa veľké mínus.
28. marec 2019

Martin U

Tento podnet je stále neriešený. Žiadna reálna snaha o jeho riešenie za rok od pridania.
18. máj 2019

Martin U

Nič sa nedeje. Veď je po voľbách predsa.
26. júl 2019

Martin U

Kancelária starostu nič nekoná. Potrebné im tento podnet pripomenúť.
29. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania