Zlomená noha drevenej stavby

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Dobrý deň, poškodená drevená stavba na chodníku. Viete sa popripadne prosím vyjadriť načo táto stavba slúži? Vopred dakujem.

09. apríl 2018

Pat

Nerieseny podnet. Tak ako mnohe ine v Devinskej Novej Vsi. Zial DNV ma zlu bilanciu riesenia problemov. Prosim o vyjadrenie mestskej casti k problemu pokym to nespadne niekomu na hlavu.
03. november 2018

Obyvatelka DNV

Stale aktualne. Asi to patri skor k tzv Bradavici- cize bytovemu domu hned vedla.
22. september 2019

Obyvatelka DNV

je to opravene
23. september 2019

Pat

wow, to som nečakal.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania