Spadnutý strom na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Vyriešený

Zaslal: Miroslav Repka, 14. marca 2018

Dobrý deň, prosím, v Rusovskom parku pri lúke je od októbra 2017 spadnutý strom na chodníku; chodník je nepriechodný.

15. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, objekt kaštieľa spolu s priľahlým parkom ma v správe Úrad vlády SR avšak po dohode s m.p. Ruseko sme tento konár dnes odstránili. Ďakujeme za podnet.

MÚ MČ Bratislava-Rusovce

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.