Zničený obrubník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Martin U 14. marca 2018

Takto je zničený obrubník na križovatke Polárikova a Kozia. Zjavne od nejakých nákladných aút. Pri oprave by možno bolo na zváženie upraviť polomer zákruty a posunúť obrubník viac dovnútra aby sa zlepšila prejazdnosť a neničil sa aj do budúcnosti.

14. marec 2018

cestár

Martin U, ako sledujem súčasnú situáciu, pán starosta Števček zavelil ku predu levá, verím v jeho telepatistické schopnosti a udrčite to vyrieši, volby sú pred dverami a zlepence fungujú na plné obrátky, česť ich pamiatke!!!
15. marec 2018

Jaro

Cestár, Ty si nebol na liečení?
15. marec 2018

cestár

Jaro, neuveríte, ja som si bol oddýchnuť a načerpať nové sily a na to liečenie patríte asi Vy. To nevidíte, ako občanov sabotujú určité samosprávy a hlavne hlavné mesto? Teraz v predvolebnom období sa ich aktivita prejaví v plnom rozsahu a čo všetko naslubujú. Tu by mali byť volby každý rok, bol by aj poriadok, čistota, nebola by fušerina pri rekonštrukciách ciest (doporučujem si pozrieť v Lamači rekonštruovanú križovatku a to porozhadzované prenosné značenie, takto nerobily ani komouši) funkčné verejné osvetlenie a nerozkrádalo by sa toľko. Takéto podnety od občanov by nemuseli byť, keby si každý deň plnili svoje povinnosti aspom na 80%, lebo plat majú za každých okolností istý, na rozdiel od slušných pracujúcich občanov, ktorých zdierajú nezmyselnými daňami a poplatkami.
16. marec 2018

Jerome

Samozrejme od tazkych nakl.vozidiel, a DODAVAM,aj od autobusov, ktori vozia hosti do hotela.

A suhlasim s cestarom, keby sa starostovia vsetkych mestskych casti a PRIMATOR! viac venovali a kontrolovali svoje mestske casti, nebola by Bratislava jedna velka katastrofa,staci si pozriet nahlasovane prispevky, stale to iste, rozbita, znicena, zubozena Bratislava, kam sa v centre ,napriklad pozries, vsade bud neporiadok, znicena dlazba, hrdzave stlpy, derave cesty,chodniky,vymole. znicene dopr.tabule,ohorky na zemi, fajcenie VSADE! aj na zastavkach, v parkoch, vsetko je osumele...na ajr a v lete burina---pozrite si cykl.trasu zo Zidovskej smerom do Petrzalky,spina, zanedbane zahony /chuda levandula!!/,parkujuce auta v cykl.trase,atd.,atd.
19. marec 2018

cestár

Jerome, ďakujem, som rád, že sú tu ešte aj triezvo a objektívne zmýšľajúci občania.
19. marec 2018

Martin U

S vami málokto súhlasí, tak si to môžete dať zarámovať.
20. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, poteším pána cestára. Kozia ulica je v pláne rekonštrukcií v tomto roku. Na poškodenom nároží vybudujeme bezbariérové ,,slonie ucho" a skrátime tak aj priechod pre chodcov.

Radoslav Števčík, starosta Bratislava - Staré Mesto
20. marec 2018

Jerome

Dufam,ze to bude kvalitne odvedena praca, nielen Kozia ul., pan starosta, a potesite vsetkych Staromestanov!!!
12. júl 2018

Martin Lejtrich

Rozbitý chodník Staré Mesto

dlhodobo a nebezpečne rozbitý obrubník chodníka na rohu Kozej a Pilárikovej ulice, presne pri hoteli Falkensteiner
08. august 2018

Peter Oravec

Rozbitý obrubník na rohu Kozej a Pilárikovej

Na rohu Kozej a Pilárikovej je rozbitý obrubník chodníka. Prosím o opravu.
08. august 2018

Jerome

Pán starosta, kedy bude slon ? :) cize slonie ucho??
15. september 2018

Peter Oravec

Bez zmeny.
Prosím o preposlanie aktualizácie podnetu samospráve.
16. september 2018

Jerome

20.marca 2018

Odpoveď samosprávy
Dobrý deň, poteším pána cestára. Kozia ulica je v pláne rekonštrukcií v tomto roku. Na poškodenom nároží vybudujeme bezbariérové ,,slonie ucho" a skrátime tak aj priechod pre chodcov.

Radoslav Števčík, starosta Bratislava - Staré Mesto
01. október 2018

Martin U

Blíži sa koniec roka, tak by už mestská časť mohla začať s tou sľubovanou opravou.
23. október 2018

Peter Oravec

Myslím, že je to opravené. Nie je to môj podnet, takže k statusu podnetu sa nevyjadrujem.
25. október 2018

Martin U

Potvrdzujem, obrubník na tom mieste bol opravený a v lehote ako tu uviedol starosta Števčík. Takže vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania