Upchatý kanál Štetinová

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Martin U 14. marca 2018

Upchatý kanál v spodnej časti Štetinovej ulice. Potrebné prečistiť.

20. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Vyčistenie vpustu bolo objednané u dodávateľa.

Edmund Bombara
referát správy komunikácií
Oddelenie dopravy
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
16. apríl 2018

Martin U

Kanál bol vyčistený. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania