Priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Chyba tu priechod pre chodcov

16. marec 2018

El Padre

chyba tu hlavne 1,5 metra volneho chodnika
23. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Poprosíme o presnú špecifikáciu, kde sa predmetné miesto nachádza a aj špecifikáciu požiadavky, či zámerom je zriadenie priechodu cez cestu alebo zabezpečenie priechodu na chodníku, čiže zabezpečenie dodržania 1,5 m?

mestská časť BA-Petržalka
23. marec 2018

Viera

Myslela som priechod pre chodcov - zebra. pri Intersportclinic Cernysevskeho.
Ale ako je mozne vidiet s fotky aj prechod pre chodcov na chodniku 1,5m. Povacsinou tu parkuju auta a neda sa prejst na druhu stranu kocikom.
26. marec 2018

Viera

Pred obytnym domom Cernysevskeho 12
05. máj 2019

Obcan

naco prechod?? chodniky v BA su predsa urcene pre auta, zbytocna robota

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania