Stromy v Rači poškodzované kosením

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Stromy v Rači poškodzované kosením.

28. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Strom rastie na pozemkoch Magistrátu hl. mesta, starostlivosť o pozemok a dreviny je v jeho kompetencii. Prosíme kolegov na magistráte o riešenie.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
29. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava.
03. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme Vám za podnet. Stromy rastú na pozemku,ktorý je v správe Hlavného mesta SR Bratislava. Dodávateľ záhradníckych prác, ktorý na danom pozemku uskutočňuje kosbu, bude na problém upozornený, aby v budúcnosti kosil tak, aby neprichádzalo k ďalšiemu poškodzovaniu pätky kmeňov, prípadne namontoval ochranné kryty na tieto nábehy.

S pozdravom Oddelenie životného prostredia a mestskej zelene. Hlavné mesto SR Bratislava.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania