Odborarska: extremne "hrbaty" chodnik

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Martin 18. júla 2013

Odborarska: extremne "hrbaty" chodnik po takmer celej dlzke ulice na severovychodnej strane s vyskytom snad aj 200 roznych asfaltovych "hrbov".

27. august 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Ďakujeme za Váš podnet.
Správca ciest - magistrát hl. mesta a príslušné oddelenie správy komunikácií si uvedomujú nie ideálny stav ciest a chodníkov v hlavnom meste. Na ich opravu môže využiť len tie financie, ktoré má pridelené v rozpočte schválenom poslancami mestského zastupiteľstva. V tomto roku bolo prioritou opraviť veľmi poškodené povrchy frekventovaných ciest po náročnom zimnom období. Váš podnet týkajúci sa chodníka na Odborárskej ulici teda odstupujeme na príslušné oddelenie, ktoré zváži zaradenie do plánu opráv najskôr na budúci rok pokiaľ budú v rozpočte dostatočné finančné prostriedky na túto činnosť.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
08. august 2015

Matúš Čupka

V rámci akcie Zelenej hliadky sme upravili a zatĺkli krtince na chodníku. Ten je teraz prejazdný bez toho, aby ste si pri prejazde odkusli z jazyka.
04. október 2017

Oskar

Zelenej hliadke dakujem, ale nie je to dostatocne vyriesene. Ani pre bicykel, ani na kocikovanie. Mozem poprosit samospravu o nejake informacie ci sa s tym planuje nieco urobit?
14. september 2020

Juraj Bulla

Dobrý deň, problém po rokoch môžete uzatvoriť. Práve sa dokončuje rekonštrukcia cyklochodnika.
06. jún 2021

Tomas

Áno a už sú na ňom prvé nové hrby.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania