Otvorená a nefunkčna elektro skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

otvorená a nefunkčna elektro skriňa pred la vie en rose na druhej strane oproti

26. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, ktorý preverilo oddelenie dopravy. Radlinského ulica je v správe Magistrátu hlavného mesta SR Bratislavy, ktorý sa ako správca stará aj stav rozvodných skríň pri komunikáciách. Váš podnet sme preto zaslali kompetentným pracovníkom magistrátu s požiadavkou o nápravu.

S pozdravom,


Tomáš HALÁN
hovorca


Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
Vajanského nábrežie 3, 814 21 Bratislava
Tel.: +421 2 5924 6245
Fax.: +421 2 5292 0003
Mobil: +421 902 051 743
e-mail: hovorca@staremesto.sk

www.staremesto.sk
www.facebook.com/staremesto.sk

15. júl 2019

Martin U

Elektro skrinka opravená. Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania