Skládka odpadu - zastávka BORY RÁZCESTIE

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Zara S. 19. marca 2018

Dobrý deň
rada by som upozornila na neporiadok, ktorý sa nachádza na zastávke BORY RÁZCESTIE. Smetí tam skôr pribúda ako ubúda. Prosím o zváženie poriadneho smätného koša , možno sa v ľuďoch niečo pohne a nebudú takto znečisťovať životné prostredie. Zároveň ten neporiadok je tam už niekoľko mesiacov, je možné aby to niekto zodpovedný vedel vyčistiť ? Ďakujem za zváženie a riešenie situácie. Zara S.

22. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet!
o čistotu na uvedenej zastávke ako i o vyprázdňovanie smetného koša sa Dopravný podnik Bratislava pravidelne stará. Neporiadok sa však nenachádza na zastávke ale na pozemku prislúchajúcom správcovi komunikácie. DPB eviduje tento problém opakovane a v tejto súvislosti oslovilo aj susediace OC o pomoc pri riešení, resp. podnet preposielame aj MČ Lamač.


odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
26. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Katastrálne toto územie Patrí pod Devínsku Novú Ves.

Ing. Marek Poláš, Odborný referent ŽP, MČ Bratislava - Lamač
12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
25. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a v predmetnej veci Vás informujeme, že uvedená plocha zelene je v správe investora „Bory“, ale hlavné mesto dá priestor vyčistiť v najbližších dňoch.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania