Odpad za bytovkami Hagarova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Zaslal: Aneta, 19. marca 2018

Dobry den,
chcela by som nahlasit odpad pri nadrzi za garazami na Hagarovej smerom do vinic. Je to velkorozmerny odpad, casti nabytku/sedacky. Prosim o odstranenie.
Dakujem.

19. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, odvoz odpadu zabezpečíme.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
20. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Odvod odpadu zabezpečil MU Rača.
Lokalita je vyčistená.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.