Znečisťovanie cyklistickej cesty v Petržalke

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

Vyriešený
meno
hedviga 21. marca 2018

Nánosy zeminy, blata na medzinárodnej cyklistickej ceste pri areáli štrkoviska (lokalita viď mapku) - neďaleko bufetu Meluzína pri petržalskej hrádzi.
Zjavne si vozidlá skracujú cestu, pritom z areálu vedie cesta, ktorá sa napája na križovatku za nemocnicou. Ale keď tu nikto nič nekontroluje a každý si robí čo chce... Žiadam o nápravu.

23. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava.
23. marec 2018

Andrej

Prosim Vas, ale naozaj sa tomu venujte a vobec nech sa cez hradzu nejazdi...
19. apríl 2018

hedviga

Rada by som sa dozvedela, čo tie "príslušné" útvary konkrétne urobili. Lebo uvedený stav naďalej pretrváva!
11. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Na základe podnetu bude vykonaná terénna ohliadka a následne budú vykonané potrebné opatrenia.

mestská časť BA-Petržalka
28. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.
Predmetné miesto / nánosy blata/ je vyčistené , oslovili sme znečisťovateľa firmu ALLAS , aby v prípade opakovania zabezpečil čistotu , odstránenie nečistôt .

Katarina Szabová STARZ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.