Vrak - dlhodobo stojace auto

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

no comment! odporúčam prísť odtiahnuť, sú tam aj ďalšie autá a podobným príbehom. na toto treba systémové riešenie. V blízkom okolí je to pravidlom, že tam odstavia takýto vrak, v tomto prípade naplnení ešte s neznámym obsahom na zadných sedačkach. české ŠPZ, bez platnej TK.

22. marec 2018

Michal

Nachádza sa na ulici Mlynské nivy. Na parkovisku vedľa Doprastavu
22. marec 2018

Michal

Posielal som Vám.na mail foto z označením presného miesta.
23. marec 2018

Ružinov - Prievoz

Tie auta tam vozi firma "dopravné nehody" čo tam majú odparkovane aj svoje odtahove auta...minulý rok z tohoto miesta za intenzívnej komunikácii s magistratom sa podarilo odstrániť až 10 vrakov.
26. marec 2018

Edita Višvaderova

Niečo podobne je aj kusok od mc donald na hranicnej
28. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava.
04. apríl 2018

Michal

dobrý deň, bol podnet posunutý aj na oddelenie životného prostredia? v aute je neznámy obsah na zadných sedačkach, bolo by fajn preveriť
05. apríl 2018

Michal

update 5.4.2018 ďakujem za nový status ohľadne riešenia.
05. apríl 2018

Michal

chyba, je to ďalší vrak stojaci 10m vedľa. pribudne ako nova udalost spolu s ďalšími vtákmi v tej lokalite. Ten s neznámym obsahom v aute tam stále samozrejme stojí.
08. apríl 2018

Michal

Tu je všetkých 5 vrakov čo tam nonstop zaberajú miesto, niektoré bez platných TK, bez EVČ. Treba riešiť odťahom a hlavne riešiť aj to kto ich tam vozí, inak sa budeme zaoberať týmito prípadmi každý týždeň. Pls o status čo sa bude diať a v akom štádiu odťahu sú tieto vraky! ďakujem
09. apríl 2018

Ružinov - Prievoz

Zdravím Michal,
Keďže ste tam častejšie ako ja viete mi potvrdiť toto tvrdenie z magistrátu?
Dakujem
10. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
áno, máme totožné informácie.
Pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
15. apríl 2018

Michal

dodávka , a dve vedľa stíhacie auta vedľa tej žltej odtahovky nevypadol že by mali nejakú žiadosť na oknách. 2 ďalšie ( jedno nevidno na foto ) tu žiadosť majú :)
17. apríl 2018

Michal

takže cakačka 60dní na 3autach, na ďalších 3 autách zatiaľ nie je
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
25. október 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Vozidlo bolo z miesta odstránené. Ďakujem za vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania