Parkovanie pred garážami na Ul. Ľ. Fullu 2

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený
meno
Luky Luky 02. mája 2018

Prosím o vyriešenie problému pred vjazdom do garážového domu na Ulici Ľudovíta Fullu 2. Zákazníci pizzerie Rúra, ale taktiež zásobovanie a zamestnanci tohto podniku pravidelným parkovaním na tráve ničia zeleň bez ohľadu na to, že majú voľné miesto na parkovanie pod múrikom. Takýmto nezodpovedným parkovaním ničia zeleň a taktiež znemožňujú vjazd a výjazd nám, majiteľom garáží, v tomto garážovom dome. Taktiež okolie tohto podniku je pravidelne znečisťované ohorkami z cigariet zákazníkov a majiteľ nemá snahu o upratanie priestoru ani po upozornení. Ak je možné, prosím o osadenie zábran na trávnatú plochu, aby sa zabránilo ďalšej devastácii zelene alebo o pravidelnú kontrolu zo strany Mestskej polície. Mestská polícia bola privolaná veľakrát, avšak buď len prešli okolo alebo vyzvali majitela v pizzerii aby si vozidlo preparkoval.
Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania