Neriešené parkovanie Záhrevská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Martin U 23. marca 2018

Posledných 30 rokov sa neriešilo parkovanie vo vnútrobloku Záhrebská-Šancová-Mýtna. Tak sa časť zelene rozjazdila na divoké parkovanie a mení sa len k horšiemu. Neplánuje mestská časť situáciu riešiť?

23. marec 2018

Andrej

Prosim zastavte nicenie nasho majetku...Nikoho nezaujima par nedisciplinovanych jedincov a ich devastacne zaujmy...Preco nemoze policia davat blokove pokuty a iba papuce sa davaju?
23. marec 2018

Andrej

V Raci sa idu burat cierne domy na viniciach, co som rad, tak obdobne treba zakrocovat aj v tomto pripade...
23. marec 2018

Andrej

V Raci sa idu burat cierne domy na viniciach, co som rad, tak obdobne treba zakrocovat aj v tomto pripade...
25. marec 2018

cestár

Martin U, aj keď mi dávate mínusky, musím sa Vás opýtať, keď vyzývate MČ, viete koho sú vlastníctvom uvedené priestory vnútrobloku? Pokiaľ viem, právnym subjektom na území hlavného mesta je hlavné mesto, alebo tieto plochy zverilo mesto mestskej časti? Najskôr si prevrte majetkovú podstatu a potom komentujte pravdivo uvedené skutočnosti. želám Vám veľa úspechov vo Vašich štatistikách.
26. marec 2018

Martin U

Vidím, že ste ostal verný svojej typickej línii. Všetkých tu pourážať a riešenie žiadne.
26. marec 2018

cestár

Martin U, prosím Vás, keď tomu nerozumiete, tak Vás prosím, zdržte sa komentárov na moju osobu. Ja neurážam, len nemôžem zniesť, keď sa niekto na niečo a niekoho neustále vyhovára a okrem toho, samospráva, ktorá sa má riadiť súčasnou platnou legislatívou zavádza a sama ju porušuje. Kritika nie je urážanie, ja o nikom nehovorím že poloblázon, pedofil, bruselský povalač, alebo si lieči svoje politické komplexy a ctižiadosť. Ale keď zástupca samosprávy ani nevie čo spravuje, vyhovára sa organizácie, keď odpoveď magistrátu či už jedného alebo druhého oddelenia je, "podnet sme odstúpili na príslušné oddelenie/a magistrátu a tým to končí. Mňa nezaujíma štruktúra magistrátu, tak ako ich nezaujíma či mám na dane a koľko mi zostane na ďalšie živobytie, ja chcem výsledok t.j. kto a dokedy bude podnet vyriešený. Mestská polícia sa vykrúca so svojej činnosti podstaty na ktorú bola zriadená, to je urážanie. Ja tie podnety nepodávam, len si pozriete, čo píšu občania. To že mesto je samá špina, burina, v mnohých prípadoch nefunkčné verejné osvetlenie, vedome vytváranie dopravných zápoch bezcitnými opravami komuinkácií a výsledok ako som napísal. Práve mňa uráža, keď ma niekto zavádza, myslí si, že len on má patent na rozum a popritom si neplní svoje základné povinnosti bez akej koľvek zodpovednosti a ešte si dajú aj mimoriadné odmeny z naších daní. Mňa si nikto nepýta na dane, musíš platiť, lebo mi sme sa rozhodli že mesto je podfinancované. A čo to tunelovanie cez zimnú údržbu - Doporučujem Vám prečítať: "Ako tunelovať verejné peniaze s pomocou primátora (2 časť),to napísal poslanec mestského zastupiteľstva a prvá časť je bez (2 časť). Čo hovoríte na to, že po 20 ročnej zmluve na údržbu verejného osvetlenia plus ďalších dvoch rokoch diletanstva a asi 140 000,0€ za audit, ktoré zaplatilo mesto a vôbec nezverejnilo a nakoniec "nezávislý" primátor pán Nesrovnal, pre neho typické sa vyhovára a súťaž zruší. Koľko mal slubov pred volbami. Ja som nič neslúbil. Toto je podla Vás na pochvalu. Totálne zbabraná rekonštrukcia mosta SNP za 1,5 mil. € je podla Vás OK, bol ste sa pozrieť v Lamači na rekonštruovanej križovatke. Kedy som upozornil, že je tam nesprávne vyznačené prenosné dopravné značenie, mnohé značky popadané a znehodnocované premávkou a nikto tam ani nepáchne, prečo stavba nebola ukončená do zimného obdobia, koľko finančných prostriedkov bolo a bude ešte zaplatených za tento chaos na Hodonínskej a toto neplatí pán primátor zo svojich peňazí, ale naších daní. Prejdite si tie rekonštruované cesty, chodníky a bezbarierové priechody, to je viac škody ako osohu.
26. marec 2018

Tomasko

Cece, Cestar. Najprv som obyvatelom domu, potom obce, potom mesta , potom zupy, potom statu? Vyriesit problem si dokazem vo svojom dome (aj to iba niekedy). Preto sa obraciam na obec. Ta ma hladat riesenie. Nehovorim ,ze to ma vyriesit ONA. Ale ak to patri vyssiemu celku , tak by mala zasiahnut (oslovit) prave ona. V praci (na vojne) sa tiez najprv stazujem nadriadenému a ten by mal riesit. Na druhej strane sa patri adekvatne odpovedat. V týchto vasich (utocnych) pripadoch sa absolutne nevyznam, Preto nebudem komentovat sumu. Ale TU (na zemeguli) je to tak: Dam si urobit audit je zle (naco). Nedam si ho urobit , je zle (proconie) . Dam vyberove konanie na audit , je zle (naco nam je). Vyberiem najlacnejsiu ponuku, je zle (urcite su slendriani). Nevyberiem najlacnejsiu ponuku, je zle (dalo sa vybrat aj lacnejsie). Predlzim im zmluvu, je zle (preco zase oni). Nepredlzim im zmluvu (kto to bude robit). A tak dokolecka. Tak ako mame plne SK trenerov, tak mame plne SK ekonomov a vsetkeho mozneho.
Ale neberte to proti vam. Tiez som nespokojny s tym co sa tu deje (alebo ako sa to tu deje?). A priznam sa , ze neviem ako by som to riesil ja.
26. marec 2018

Martin U

Pán tomáš, nemá cenu s týmto človekom diskutovať, ako vidíte aj pri iných podnetoch, on si tento portál zamieňa s inou inštitúciou pre jemu podobných. Jemu vôbec nejde o riešenie podnetov.
26. marec 2018

Tomasko

On je taky rypak. V podstate ma pravdu. Stale (a to nielen v tomto pripade) sa niekto vyhovara na kazdeho. V tomto systeme nikto neurobi nieco co mu nepatri. Najsmutnejsie je ale to, ze malo kto vie co komu patri pod patronat. Co sa tyka financii , tiez ma pravdu . V tomto pripade je to asi ten hnusny kolotoc. Obec sa nestara , lebo jej to nepatri. Mesto sa nestara, lebo mu to vyhovuje.Zupa a stat uz ani nehovorim. Az ked bude niekto zaujimavy buvat v lokalite, sa mozno nieco pohne.
Policia (aj mestska)? Tu to netrapi. Mozno keby obyvatelia volali na telefon. Ale obcan nebude volat, lebo ma strach (ani sa necudujem), ze sa to obrati proti nemu.
Ale na to by tu mala byt obec, ktora by to zastresovala a koordinovala. Ma (alebo aspon mala by mat) vacsi vplyv ako jeden obcan. Mozno sa staci obratit na poslancov.
Pochybujem , ze niekto to dokaze okamzite riesit. Aj ked sa to da. Chyba iba vola a ochota.
05. apríl 2018

Martin U

Admin očividne usúdil že zodpovedná je mestská časť.
12. október 2018

Martin U

Stále bez reakcie a bez riešenia
29. máj 2019

Martin U

Bez reakcie a bez riešenia. Parkovanie na blate pokračuje.
12. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania