Chýbajúce stĺpiky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Z..... 26. marca 2018

Treba osadit naspät stlpiky pretoze sa tam otacaju auta. Pre chodcov je to dost nebezpecne.

27. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava.
09. máj 2018

Z.....

stlpiky su uz osadene
09. júl 2019

Martin Uváček

Dávno vyriešené. Poprosím aktualizovať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.