Smetisko pri športovom areáli Alviano

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený

Zaslal: Lucia Rechtorovicova, 23. marca 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Za sportovym arealom Alviano hned pri bikrosovej drahe vznika rozrastajuce sa smetisko.

26. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pani Rechtorisová,
ďakujeme Vám za Váš podnet. Dovoľujeme si Vás ubezpečiť, že nejde o založenie skládky smeti v objekte Športového areálu Alviano. Odpad bol na tom mieste dočasne skladovaný pracovníkmi hospodárskej správy, nakoľko sme mali pokazené nakladacie zariadenie. Momentálne sa pracuje na vývoze veľkoobjemových kontajnerov, do ktorých bude tento odpad naložený a následne vyvezený a zlikvidovaný. Ešte raz Vám ďakujeme za Váš podnet , ktorý nás presviedča, tak ako podnety ostatných obyvateľov, že vzhľad našej mestskej časti Vám nie je ľahostajný.

Ľubomír Krištofič
vedúci oddelenia HS, NHIM, IHM
Mestská časť Bratislava - Vajnory
04. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ako sme avizovali odpad je uprataný , naložený do kontajnerov a pripravený na odvoz .

Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania