Trestuhodný stav elektrickej rozvodnej skrine na Galvaniho ulici

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 23. marca 2018

Nechápem v čom spočíva činnosť firmy Západoslovenská distribučná, a.s., keď táto rozbitá a životu nebezpečná elektrická rozvodná skriňa je v takomto stave minimálne 5 rokov - viď foto Google z apríla 2012! Miesto: pri objekte Galvaniho č. 41.

25. marec 2018

Anonymný užívateľ

Oprava lokalizácie: medzi Galvaniho a objektom Banšelova 41
29. marec 2018

Anonymný užívateľ

odpoveď od Západoslovenská distribučná, a. s.:
"Dobrý deň,
po prešetrení požiadavky si Vás dovoľujeme informovať, že dana skriňa nie je a ani nebola v majetku našej spoločnosti (ide RVO, rozvádzač verejného osvetlenia)

V prípade potreby nás môžete kontaktovať na zákazníckej linke 0850 333 999 v pracovných dňoch v čase 7.00 h - 19.00 h.

S pozdravom
Západoslovenská distribučná, a. s.
Daniela Vavrovičová
Reprezentant zákazníckych služieb
Západoslovenská distribučná, a.s.
Čulenova 6
SK-816 47 Bratislava
www.zsdis.sk"
11. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Chodím tadiaľ pravidelne. Do dnešného dňa však ani ťuk! :-(
27. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po prešetrení požiadavky si Vás dovoľujeme informovať, že dana skriňa nie je a ani nebola v majetku našej spoločnosti (ide RVO, rozvádzač verejného osvetlenia).

S pozdravom
Západoslovenská distribučná, a. s.
Daniela Vavrovičová
Reprezentant zákazníckych služieb
Západoslovenská distribučná, a.s.
24. máj 2018

Anonymný užívateľ

Dnes dopoludnia Siemens rozvodnú skriňu odstránil. Podnet vyriešený. Ďakujeme.
01. jún 2018

Anonymný užívateľ

Podnet je po dlhých rokoch konečne vyriešený.
03. jún 2018

Anonymný užívateľ

Podnet je vyriešený. :-)
17. jún 2018

Anonymný užívateľ

Tento podnet označte už ako vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania