Rozsypané odpadky na Beňadickej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Martin Horváth 24. marca 2018

Dobrý deň,

na ulici Beňadická, zo zadnej strany bytového domu Beňadická 9 - 19 sú po celej dĺžke domu v kroví a tráve porozhadzované odpadky. Nachádzajú sa aj "cez cestu" - na druhej strane smerom ku škole (viď foto). Vietor to rozfúkava kade-take, už je tam toho naozaj veľké množstvo.

27. marec 2018

vyriesene

treba si uzamknut vsetky stojiska v okoli a bude menej spiny je to vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania