Ilegálna reklama a nasvietenie domu - Župné nám. 2

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Karlovešťan 26. marca 2018

Takto odporne je za tmy nasvietený jeden z najkrajších domov v meste + na dlažbu je ešte premietaná ilegálna reklama. Zaujímalo by ma, aký majú na to názor MČ a pamiatkový úrad. Ďakujem za odpoveď

28. marec 2018

David 1

Tebe niekto nariaďuje ako máš svietiť vo svojom dome či byte?
29. marec 2018

Andrej

je to otazne aj mna by to zaujimalo, pretoze niektore stavby su chranene proti mnohym zasahom...
03. apríl 2018

Jerome

a svetelny smog, David 1 ???
03. apríl 2018

David 1

Aký svetelný smog? Svetlá za oknami? Či nasvietenie chodníka? To by museli povypínať osvetlenie všetkých kostolov a pod. napr. aj ten oproti kostol svätej trojice...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania