Rozjazdený trávnik

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý
meno
Martin U 25. marca 2018

Popri garážach na Kadnárovej ulici nejaké vozidlo rozjazdilo trávnik. Ide o uličku smerujúcu dole súbežne s Hečkovou.

28. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, opravu trávnika zabezpečíme.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
04. máj 2018

Martin U

Zatiaľ som si nejakú opravu nevšimol.
06. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v tomto prípade si príroda pomohla sama, rozjazdený trávnik sa spamätal sám.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania