Opustené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

Zaslal: Peter, 26. marca 2018

Uvedene vozidlo stoji bez pohybu uz minimalne 5. mesiacov a zabera miesto.

04. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dňa 27.3.2018 bolo obhliadkou zistila následovne:
Motorové vozidlo s EČV BL 269PU, zelenej farby, značky Ford má
platnú TK a EK, nejaví známky vraku, či nepojazdného vozidla a
preto nie je v našej kompetecii ďalej vo veci konať (nie je dôvod).
Pekný deň




Mgr. Henrieta Dvorská
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania