Skládka pod Mostom Lafranconi

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Peter Oravec 28. marca 2018

V Pečenskom lese neďaleko od Mosta Lafranconi (smerom na Rakúsko) sa nachádza začínajúca skládka. Prosím o jej odstránenie.

29. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na príslušné útvary Magistrátu hl. mesta, ktoré sa mu budú venovať.

S pozdravom Oddelenie vzťahov s verejnosťou. Hlavné mesto SR Bratislava.
04. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, uvedený pozemok je vo vlastníctve Slovenskej republiky a preto podnet odstupujeme Mestskej časti Bratislava - Petržalka.

S pozdravom Oddelenie životného prostredia a mestskej zelene. Hlavné mesto SR Bratislava.
11. apríl 2018

Michal Oravec

Zatial ako vy "postupujete" a "odstupujeme" tas sa uz skladka stihla podstatne rozsirit. Mali by ste radsej sami odstupit aj s celym "Oddelenie životného prostredia".
20. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet bol odstúpený vlastníkovi pozemku LESY SR, š.p. na vykonanie nápravných opatrení.

mestská časť BA-Petržalka
18. február 2019

Peter Oravec

Skládka tam momentálne nie je, podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania