Vyschnutý vzrastlý strom ohrozujúci ľudí na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Mária Majerníková 28. marca 2018

Na Bzovíckej ulici, vchod č. 36, zo strany školského dvora (Špeciálna ZŠ Žehrianska) sa v blízkosti chodníka nachádza vzrastlý strom, ktorý má vyschnutý kmeň a mohutné suché konáre ohrozujú chodcov, mamičky s deťmi, atď. Je to alarmujúci havarijný stav, treba to urýchlene riešiť.

29. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Podnet prešetríme a budeme ho riešiť s vlastníkom pozemku, nakoľko predmetný pozemok nie je v správe mestskej časti Bratislava-Petržalka.

mestská časť BA-Petržalka
02. máj 2019

Mária Majerníková

Podnet som dala pred rokom a nič sa nevyriešilo, suché konáre visia nad chodníkom, ohrozujú chodcov, mladé rodiny s deťmi, skôlkarov.
02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
03. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vzhľadom na zmenu zákona o obecnom zriadení a definíciu verejného priestranstva orez predmetného stromu zabezpečí naša mestská časť Ba - Petržalka. Pokyn na zabezpečenie bol zadaný Miestnemu podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.

Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
17. december 2019

Mária Majerníková

Podnet som podávala už pred dvoma rokmi. Vyschnutý vzrastlý strom pri školskom dvore, oproti vchodu zo zadnej strany domu na Bzovíckej 36, Bratislava-Petržalka, ohrozujúci chodcov na chodníku. Teraz už odpadla časť mohutného konára, zvyšok sa nebezpečne nakláňa nad chodníkom, kde chodia mamičky s kočiarikmi, škôlkari.
Čakáme, kým sa stane tragédia?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania