Neporiadok, odpad

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Tomasko 29. marca 2018

Prosim o odstranenie odpadu na travniku vybehu psov. Popri zeleznici (z oboch stran) si asocialne osoby buduju skladky. Mozno sa pripravuju na letne byvakovanie. Pokuste sa tomu predist

09. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pozemky sú v súkromnom vlastníctve a niektoré vo vlastníctve železníc. Už v minulosti sme ich upozorňovali na znečistenie na ich pozemkoch. Spravíme tak opäť. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
09. apríl 2018

Tomasko

P. Dvorska.! Boli ste sa tam pozriet? Osobne.? Toto nie je o upozorneni. V sobotu sme robili poriadok na vybehu. Bolo tam toho za cely kontajner. Na opacnej strane je toho enormne viac. To nemozete nechat na ramenach sukromnika. Tam behaju potkany, bwzdomovec medzi tym spava. Su tam rozhadzane striekacky. To je uz zdravi. Za garazami maju pristresky tiez. Dnes tam dokonca horelo.
23. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, v rámci jarného upratovania bolo okolie Dvojkrížnej ulice vyčistené dobrovoľníkmi. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
23. apríl 2018

Tomasko

Vycistene je to okolo zeleznice na strane vybehu (som jeden z dobrovolnikov) ale z opacnej strany nie. Tam je 4x viac bordelu. bolo by potrebne viac dobrovolnikov a hlavne strojov a naradia na odstanenie. A deratizacnu jednotku lebo tam sa pohybyju aj potkany
23. apríl 2018

Tomasko

Toto naozaj nebolo vyriesene. Ja osobne to neakceptujem od samospravy
23. apríl 2018

Tomasko

Toto naozaj nebolo vyriesene. Ja osobne to neakceptujem od samospravy
04. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pozemky boli upratané v rámci občianských brigád. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
23. apríl 2019

Tomasko

Pani HD. Vstali ste zo stolicky a boli sa tam pozriet? Zo strany dvojkriznej to bolo vycistene este minuly rok (bol som pri tom akoze v tej obcianskej brigade). Ale zo strany pola je ten bordel stale. Tam uz sme neboli schopny to odstranit. Cela vasa starostlivost o toto miesto je nulova. (aby som nekrivdil, tak niekto to tam pokosi) Ale 5-10 metrov od zeleznice je to uzemie nikoho?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.