Nelegálna reklama na Kutlíkovej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Adam 29. marca 2018

Na Kutlíkovej ulici na zábradlí je nelegálna reklama.

24. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
20. marec 2019

Jozef

Reklama je preč.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania