UNO Potraviny + OC BRANÍK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Tomáš 2 30. marca 2018

Dobrý deň,
zaujímali by ma okolnosti vedúce k chátraniu komplexu budov bývalých potravín UNO a celkovo centra Braník.
Budovy nachádzajúce sa v priamom styku s obytnými domami sa zo dňa na deň viac rozpadávajú. Okrem toho, že ohrozujú bezpečnosť ľudí a majetku, pôsobia veľmi nevzhľadne. Spolu s neďalekým rozostavaným a už aj zarasteným a odpadkami zaplneným "Dominom" je to dôkaz zanedbania tejto lokality samosprávou. Pardon, výnimkou je rekonštrukcia fasády DK Lúky z pohľadovo exponovanej strany.
Dokedy bude samospráva tieto problémy ignorovať?

30. marec 2018

Martin Horváth

Veľký like za tento príspevok! Braník a jeho okolie je v strašnom, dezolátnom stave. Hlavne stav potravín UNO a Domina. Tieto chátrajúce budovy dodávajú okoliu zlú atmosféru, večer sa tadiaľ po terase človek bojí prejsť, potulujú sa tam vďaka tomuto prostrediu všelijaké indivída!
04. apríl 2018

Martin Horváth

Aktualizácia z Beňadickej 19 a 17 - novovymaľované podchody (prechody) na terase sú už posprejované. :-( Snaha občanov bez pomoci samosprávy je márna. Dokedy to bude ignorované?
12. apríl 2018

Igor89

Tá rekonštrukcia Kultúrneho domu mala byť vtipom? Rekonštruovať Kultúrny dom z dvoch strán, to sa môže stať len na Slovensku a pritom celé okolie Kultúrneho domu vyzerá dezolátne spolu s Braníkom, ako tu píšete vyššie. Keď niečo robím, tak to robím poriadne, ak to neviem robiť poriadne, tak nech to nerobím vôbec. To si aj doma mám vymaľovať dve steny a dve steny nechám nevymaľované? Alebo si vymením jedno staré okno za nové a ďalšie tri nechám nevymenené? Fakt tomu nerozumiem.
23. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Stavebný úrad mestskej časti vedie konanie o povolení stavebných úprav na tento objekt. Konanie ešte nie je ukončené.

mestská časť BA-Petržalka
24. máj 2018

Tomáš 2

Dobrý deň,
mohli by ste nás informovať, o aké stavebné úpravy sa má jednať?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania