Kontajnerové stojisko

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Jozef 29. marca 2018

Pravdepodobne odstavná plocha nepostačuje pre parkujúce vozidlá a preto kontajnery domového zmesového a triedeného odpadu pri Ďurgalovej 16 stoja v zákrute obojsmernej komunikácie. Nebránia im v tom ani odparkované vozidlá na náprotivnej strane chodníka.

12. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
12. apríl 2018

Jozef

Odpoveď máte pravdepodobneuloženú v PC. Čo tak napísať konkretneho pracovníka ?
15. január 2019

Jozef

Je možné upozorniť správcu o nás verejného priestranstva v tomto prípade zúženiu prejazdnej šírky komunikácie ?
11. júl 2019

Jozef

Momentálne odstránené, len do kedy. Verím, že pracovnici Oko nebudú umiestňovať už kontajner na komunikáciu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.