Odpad vo vinohradoch

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Martin U 29. marca 2018

Tesne nad koncom ulice Stará Stupavská sa vinohrade nachádza rôzny stavebný a iný odpad. Dal by odstrániť?

04. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie, odstránenie zabezpečíme.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
06. máj 2018

Martin U

Odpad sa tam stále nachádza, obrastá ho už vysoká tráva a burina
19. máj 2018

Martin U

Odpad mizne v bujnej vegetácii
14. jún 2018

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,
podnet bola opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
15. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetný podnet je v riešení, firma už objednávku má, žiaľ súčasťou skládky je aj azbest a preto je potrebné vybaviť príslušné povolenia na likvidáciu nebezpečného odpadu. Obhliadka bude opätovne vykonaná z dôvodu prerastenia vegetáciou.


Mgr. Valéria Pauloviczová
Referent odpadového hospodárstva
24. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

skládku na základe objednávky MÚ Rača vyčistila spoločnosť ARGUSS, s.r.o.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
25. október 2018

Martin U

Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.