Chodník zo zastávky Šintavska na Draždiak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Jan 30. marca 2018

Chcem sa opýtať, ci je možné dorobiť chodník od zastávky (Šintavska) smerom na Draždiak. Uz je tam vychodeny chodník. A chýbajú tam bezpečné prechody pre chodcov.

31. marec 2018

fufi

urcite sa tam nebude robit chodnik aj keby boli peniaze lebo tadial pojde elektrickova trat jedine az pak
31. marec 2018

Jan

Len Boh vie kedy to dorobia, neverím ze to bolo v projekte. Pricom do projektovej dokumentácie nemôžu dat, ze dorobia chodník 50m od dráhy elektriky.
31. marec 2018

fufi

sak ale nech sa nikto nehneva ten kusok keby presiel zo zastavky rovno a hned do lava to nema ziadnu obchadzku od zastavky, vsade sa len vyslapu chodniky a chodi sa krizom krazom uz nech su tam kolaje a potom nebudete kade tade cez ne prebehovat
31. marec 2018

Jan

Dobrý deň, ale tam chyba napojenie na existuje chodníky. Mne ide o bezpečnosť mojich detí. Ak máte malé deti, tak dúfam ze ma chápete..
09. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Vybudovanie trvalého chodníka od zastávky (Šintavská) smerom na Draždiak vrátane prechodu pre chodcov je plánované v rámci stavby „Nosný systém MHD, prevádzkový úsek Janíkov dvor – Šafárikovo námestie v Bratislave, 2. časť Bosákova ulica – Janíkov dvor“. Vybudovanie dočasného chodníka v trase dnes vychodeného chodníka sa neuvažuje.

mestská časť BA-Petržalka
09. apríl 2018

Jan

Dobrý deň, Mozete sem zavesiť obrázok z projektu, kde su zakreslené chodníky. Lebo veľmi ma zo zaujíma, ako to projektant navrhol

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania