Ford bez TK

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 04. apríla 2018

Dobrý deň,
Na ulici Mlynské nivy 77 sa nachádza dlhodobo odstavené vozidlo Ford bez platných TK a EK. Ako je aj vidieť na foto z auta aj niečo vyteká čiže poškodzuje ŽP. Prosím o jeho odstránenie.
Ďakujem

10. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený zodpovednému vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.

O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
17. apríl 2018

Michal

už má výzvu na odtiahnutie 60dni. predpokladám že tam bude stáť presne do posledného dňa. ale hlavne že sa s tým nejako pohlo.
22. apríl 2018

Ružinov - Prievoz

Dnes tam auto nestalo ani na druhej strane takže hádam nateraz vyriešené.
Dakujem
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Malacky, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-malacky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania