Dodávka Fiat bez TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 04. apríla 2018

Dobrý deň,
Na ulici Mlynské nivy v smere k Prístavnému mostu sa po ľavej strane pri Ubytovni nachádza dodávka Fiat bez platnej TK a EK prosím o jej odstránenie.
Ďakujem

10. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený zodpovednému vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.

O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
10. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nakoľko auto má ŠPZ, je jeho odstránenie je kompetencii príslušnej mestskej časti, v ktorej sa auto nachádza (pokiaľ sa nenachádza na súkromnom pozemku, ale nachádza na parkovisku/ceste a bráni v prejazde alebo v parkovaní).

Prosíme kontaktujte s podnetom MČ Ružinov.

Ďakujeme

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
17. apríl 2018

Michal

stojí vedľa ďalších nepojazdných a dlhodobo stojacich vrakov. nejaký priamy kontakt na kompetentných na MČ Ružinov prosím? napíšeme im. ďakujem.
17. apríl 2018

Ružinov - Prievoz

Zdravím, Michal toto je v kompetencii magistrátu ktorý na uvedené vozidla nalepil výzvu aj tam fyzicky bola videl som ju. Majiteľ resp. ten kto tam to vozidlo dotiahol ju dal dole, ale to vôbec neznamená, že by lehota nebezala čiže ak tam na 61.deň vozidla stále budú budem to urgoval na magistrate.
18. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

MČ Bratislava-Ružinov nemá zverenú danú komunikáciu,ani parkovisko,preto viackrát tento podnet preposlala na Magistrát Hl. mesta Bratislava na priame vybavenie.

S pozdravom

Kancelária starostu
23. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bola dňa 09.04.2018 vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní.

Ďakujeme za trpezlivosť a pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
20. jún 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Vozidlo sa dnes na mieste nenachádzalo čiže vyriešené.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania