Auto bez špz

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 04. apríla 2018

Dobrý deň,
Na ulici Mlynské nivy na parkovisku pred ubytovňou sa nachádza vozidlo bez ŠPZ prosím o jeho odstránenie.
Ďakujem

10. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený zodpovednému vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. Je potrebné preveriť, či automobil parkuje na pozemku hlavného mesta, alebo na súkromnom pozemku atď.

O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci predmetného podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bola dňa 09.04.2018 umiestnená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní.

Pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
23. jún 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
vozidlo bolo už odstránené podnet vyriešený.
Ďakujem
24. november 2018

Andrea

Vozidlo bolo premiestnene na parkovisko pred hranicnou 15,takze to nie je vyriesene...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania