Auto bez ŠPZ 2

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 04. apríla 2018

Dobrý deň,
Na ulici Mlynské nivy na parkovisku pred ubytovňou sa nachádza vozidlo bez ŠPZ prosím o jeho odstránenie.
Ďakujem

10. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený zodpovednému vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. Je potrebné zistiť, či auto parkuje na verejnom priestranstve, alebo na súkromnom pozemku.

O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vo veci Vami zaslaného podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bola dňa 09.04.2018 umiestnená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní.

Pekný deň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
29. apríl 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Vozidlá sa na mieste už nenachádza.
Ďakujem za vyriešenie.
19. máj 2018

Anonymný užívateľ

Ešte jeden tip, ako sa zbaviť vrakov: Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie! :-)
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
P.S. A aj mestské časti by mali automaticky zasielať informáciu o takýchto vozidlách na Okresný úrad Bratislava - Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania