Poškodený stĺp lampy na Račianskej

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Nacbo Ynmynona 02. apríla 2018

Na Račianskej pri odbočke k Lidlu je poškodený stĺp verejného osvetlenia.

03. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený podnet sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens s.r.o.
09. júl 2019

Martin Uváček

Odpadávajú časť stĺpu pridrotovali naspäť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.